Linkové vedení
20. 8. 2009
Linka | Trasa linky | Provoz zajišťují |
---|---|---|
1 | Haklovy Dvory - Rudolfov | Autobus |
2 | Rožnov - Borek | Trolejbus |
3 | Máj, Antonína Barcala - Nádraží | Trolejbus |
5 | Máj, Milady Horákové - Nové Vráto | Autobus |
6 | Hosín - Nové Homole | Autobus |
7 | Máj, Antonína Barcala - Vrábče | Autobus |
8 | Máj, Antonína Barcala - Nádraží | Autobus |
9 | České Vrbné - Suché Vrbné | Trolejbus |
10 | Kaliště - Vidov | Autobus |
11 | Staré Hodějovice - Pražské sídliště - Staré Hodějovice | Autobus |
12 | Havlíčkova kolonie - Pražské sídliště - Havlíčkova kolonie | Autobus |
13 | Papírenská - Srubec | Autobus |
14 | Vltava - Papírenská | Trolejbus |
15 | Vltava - Nám. Bratří Čapků | Trolejbus |
16 | Slévárenská - Litvínovice, Mokré | Autobus |
17 | Máj, Antonína Barcala - Nádraží | Trolejbus |
19 | Vltava - Dobrá Voda | Autobus |
41 | Tesco - Nádraží - Tesco | Autobus |
52 | Nemanice - Nové Hodějovice | Noční autobus |
53 | Máj, Antonína Barcala - Náměstí Bratří Čapků | Noční trolejbus |
59 | Vltava - Suché Vrbné | Noční trolejbus |
104 | Nádraží - Hluboká nad Vltavou | Linka IDS |